İşin tüm stresinin ve yorgunluğunun atılacağı hafta sonunu sabırsızlıkla bekleyenlerden misiniz? Peki bu çok değerli 2 günü nasıl geçirmeyi planlıyorsunuz?

Belki şehrin sokaklarında değişen tabiatın renkleri ile romantik bir yürüyüş ve sonrasında arkadaşlarınızla keyifli bir sohbet eşliğine bir kahve içeceksiniz ya da günü uzatıp akşam yemeğine eğlenceli bir restorana gideceksiniz.

Her halükarda havalar hala güzelken dışarıda zaman geçirmenin tadını çıkarmanızı tavsiye ederiz. Hafta sonu genelde daha rahat casual kıyafetler tercih ederiz, eğer planlanmış özel bir etkinlik yoksa bu kıyafet genelde jean pantolon ve onu tamamlayacak t-shirt, gömlek, ceket gibi bir üçlü olabilir. Belki uzun yürüyüşler yapmak istersiniz, belki uzun bir gün olacak ve uzun süre ayakta kalacaksınız, bunun için de en isabetli ayakkabı seçimi sneakers olacaktır.

Kıyafetinizin tamamlayıcı parçaları aksesuarlar olmazsa olmaz tabi, bunun için de kıyafetinize ve giyim stilinize uygun parçalar seçmelisiniz. Hafta sonu için size hazırladığımız kombin önerisindeki parçalara gelecek olursak markaları ve fiyatları altta bulabilirsiniz.

Doğal Taşlı Otantik Gümüş Bayan Küpe        – Midyat Gümüş       – 149,00 tl.
Süet shopper çanta                                           – MANGO                  – 249,99 tl.
Beyaz çizgili mavi gömlek      %

modanmani.com © . Tüm Hakları Saklıdır.