Koton Sonbahar 2018 koleksiyonunda öne çıkar parçaları sizin için inceledik. Yıllardır erişilebilir fiyatlara moda sunan marka birçok farklı konseptte koleksiyonlar sunuyor. Her yaşa her zevke hitap eden ürün çeşitliği ile ülkemizde tercih edilen markalardan biri.

Gömlek
4 Mevsim vazgeçilmezimiz olan gömlekler her sezon trendlere uygun olarak renk ve şekil değiştirmeye devam ediyor. Koton sonbahar koleksiyonunda sunulan gömlek modellerini incelediğimizde birçok farklı stilde seçenek bulabiliyoruz. Klasik haline gelen mavi-beyaz çizgili gömleklerde beyaz manşet, renkli şeritler, asimetrik desenlerin kullanıldığını görüyoruz. Bunun dışında markanın hitap ettiği teenage yaş grubu ve daha spor giyinenler için ekose desenli modeller de bulabilirsiniz, bohem geniş kollu nakışlı bluzlar, tropik baskılı ya da militer detaylarla  süslenmiş saten gömlekler koleksiyonda dikkat çeken parçalar arasında.

Baharat Tonları

Koton sezona uygun olarak koleksiyonunda baharat tonlarına da yer vermiş, doğanın değişen renklerine ayak uydurmak için sizde bu sıcak ve yumuşak renkleri kullanabilirsiniz.

Hırka – Gömlekten Sonra, Monttan Önce

Havalar serinlemeye başladığında kullanmaya başladığımız hırkalar 3 sezon boyunca bize pratik çözümler sunuyor. Sonbahardan ilkbahara kadar farklı kalınlıklarda hırkalarla hem soğuktan korunuyoruz, hem de örgünün verdiği yumuşaklık hissi ile mont ve kabanlardan daha hafif bir seçenek kullanmış oluyoruz.

Koton hırka çeşitlerine göz attığımızda birçok farklı renk ve model olduğunu söyleyebiliriz, çizgili college mont tarzında hazırlanmış mont görevi görebilecek kalın hırkalardan, ince pamuklu, kaz ayağı desenli ceket benzeri hırkalara, nakışlı, leopar veya ekose desenli pastel renklerin kullanıldığı farklı boylarda ve kalınlıklarda seçenek bulabilirsiniz. Giyim tarzınıza uyan birkaç yeni hırka edinmenizde fayda var, bu kadar geniş kullanım süresi olan hırkaların modası kolay kolay geçmiyor ve trendler sürekli tekrar ettiği için uzun soluklu bir moda yatırımı olarak görebilirsiniz.

 

Ofis Stili

İş hayatında daha ciddi ve klasik giyinmeyi tercih edenler  Koton’da trendleri yakında takip edebileceğiniz çok özel ürünler bulabilirsiniz, ceket-pantolon takımlardan ofis elbiselerine, gömlek ve etek çeşitlerine kadar birçok farklı kategoride ürünler sunan marka koleksiyonunda birbiriyle kombinlenebilecek desenler ve renkler kullanarak sizi tek çeşitlilikten kurtaracak çözümler sunuyor.

 

Elbiseler

Koton elbise çeşitliği ile yaşa aralığı çok geniş bir kitleye hitap etmeyi başarabiliyor. Triko elbiselerden, ofis elbiseleri, günlük elbiseler, romantik bohem tarz elbiseler, gece elbiseleri bulabileceğiniz sonbahar koleksiyonunda gri’nin tonlarını, lacivert, siyah gibi soğuk renklerin yanı sıra daha sıcak pastel renkler de bulabilirsiniz.

Ceket ve Montlar

Bizim dikkatimizi çeken birkaç modeli ele aldığımızda muhteşem yansımaları olan kadife kumaşlar, militer ceketler, leopar desenin farklı renk versiyonları, animal print dediğimiz birçok farklı baskılı kumaş, klasik trençkotlara eklenen renkli şeritler, suni deri kısa ceketler var bu sezonun gündeminde.

Koton’un birbirinden farklı stillerde hazırladığı sonbahar koleksiyonunu daha detaylı incelemek ve hemen alışveriş yapmak için BURAYA tıklayınız.

 

Leave a comment

modanmani.com © . Tüm Hakları Saklıdır.